Jedinečná kosmetika TianDe se silou Tibetské medicíny a Altajské moudrosti
v péči o vaší pleť a podpoře vašeho zdraví.

TianDe je kosmetika, v níž se snoubí krása a úleva od nepohodlí. Díky této kosmetice zažijete propojení se sebou samými. Nechte se rozmazlovat :-)

Společnost TianDe představuje unikátní kolekci kosmetiky vyráběné tradičními postupy čínské medicíny s využitím nejnovějších vědeckých úspěchů a pokročilé technologie.

TianDe kosmetika má rychlý účinek, zlepšuje pleť pomocí látek, které prostupují do hloubky.  Stimuluje naše vlastní buňky k činnosti, dovede je aktivovat a ony začnou znovu pracovat. Kosmetika dovede podpořit pleť i člověka úžasnou energií.. a to hned na poprvé, při prvním ošetření pleti.

Při výrobě produktů firmy TianDe se využívají pouze vysoce kvalitní rostliny, které jsou pěstovány v přírodních podmínkách, v ekologicky čistých oblastech Číny a Tibetu,  jsou vybírány speciálně vyškolenými lidmi v určitých obdobích podle lunárního kalendáře. Voda používaná v kosmetice se získává z minerálních pramenů a hlubokého moře.

Každý výrobek TianDe má ve svém složení jen vzácné přírodní ingredience z léčivých rostlin (ženšen, zázvor, lotos, laminaria…), éterické oleje ( z ylang ylangu, jasmínu, rozmarýnu, mandlí…), unikátní složky živočišného původu (ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen…), minerály (perly, zlato, stříbro, křemík).

Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou.

Na co se v kosmetice TianDe můžete těšit?

Bylinné náplasti

Při otocích, namožených svalech, bolesti páteře, hlavy, při podpoře hojení, všude tam využijete náplasti bylinného charakteru, které podporují tělo a jeho obnově. Výsledky jsou velice dobré a naše zkušenosti vynikající. Bez náplastí v kabelce se už neobejdete :o))


Podpora ženy při jejích dnech

Chlouba TianDe jsou intimní a menstruační vložky plné bylin, kdy dochází k úlevě od bolestivé menstruace. Tyto vložky působí jako bylinoterapie, podporuje se normalizace menstruačního cyklu. Krom klasických vložek je k dispozici i 10-ti denní kůra v použití vložek s velmi silnou energií bylin, které podporují tělo v návratu k přirozenosti a zbavení se nežádoucích projevů disharmonie těla (opakující se nepohodlí výtoků, zánětů atd.) Podporují také snahu o rodičovství :o))


Přírodní antiperspirant Natural Veil 100% přírodní deodorant

Ze 100 % se skládá z horninového sopečného minerálu Alunite, který eliminuje tělesný pach a neblokuje póry. Nezanechává žádné stopy na oblečení. Jeho další využíti je vytvořením roztoku v poměru voda a 1 sekundové namočení minerálu, tento roztok je vhodný ke kloktání při nepohodlí v krku, k potírání míst po bodnutí hmyzem, při výskytu oparu, roztokem potřená pokožka po spálení od sluníčka vykazuje rychlou úlevu. Krystal se aktivuje namočením do vody.


Péče o ústní dutinu

Speciální zubní kartáčky se silikonovými štětinami a zubní pasty určené na noční a denní režim, péče, kterou vaše ústa ocení.


Péče o tělo

Sprchová mýdla a soli, masky na tělo a podpora pro hýčkání a přirozenost po celodenní zátěži, kterou podstupujete.


Péče o obličej

Pro všechny věkové kategorie i pro všechny druhy pleti má TianDe řešení. Hebký pocit, úleva a chuť o sebe pečovat, to je přirozený účinek kosmetiky TianDe na váš život. Pro ještě lepší pocit z klidného odpočinku jsou k dispozici masky na obličej i tělo, podpora pro přirozenou výživu pokožky obličeje a krku.


Koule na praní barevného prádla

Koule na praní bez potřeby využívání klasického pracího prostředku a aviváže. Turmalínové koule jsou jedinečné ve spolehlivosti při praní, vystačí na cca dva roky při potřebě vyprat jednu pračku prádla denně.

Podívejte se na krátké video.


Jar na nádobí

Z ořechů je jedinečný svou vysokou koncentrací a silnou odmašťovací schopností. Je skvělý na nádobí, okna, podlahy, mastnotu a je velice účinný. Ve studené vodě je nedostižný.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat na +420 775 282 229
nebo mi napiště na mokra@centrum-obnovy.cz

Těším se na Vás :o)