Vítejte ve světe tianDe Hanky Mokré a Jarky Matuškové,

ve světě spolupráce a úspěchu!

Tvoříme pro vás  zázemí E-shopu a prodejny certifikovaného Servisního centra tianDe Most.

Spolupráce a tianDe

Spolupráce, podpora a hledání nových možností je naší nedílnou součástí. Díky těmto schopnostem jsme spolu s mojí kamarádkou a kolegyní Jarkou Matuškovou, vybudovaly už mnoho projektů. Jedním z nich je naše vlastní Metoda J.I.H® pro osobní rozvoj, životní koučink a podporu člověka v jeho vlastním životě. Zákonitosti této metody nám pomáhají také v budování našeho byznysu v tianDe. Díky Metodě J.I.H®, a chuti učit se novému jsem během půl roku při mateřské dovolené získala v tianDe pozici Grand ředitelky. Za další půl rok poté jsem Zlatou ředitelkou tianDe.

Zvládla jsem to skrze jednoduché kroky. Jako máma na mateřské dovolené jsem využila především možnosti on-line světa a osobní kontakt jako doplněk. Práci jsem věnovala max. 4 - 5 h denně. 

Nyní jsem v TianDe 2 roky. 
Za poslední rok jsme vybudovali spolu s přáteli luxusní zázemí e-shopu a certifikované prodejny servisního centra tianDe v Mostě. Jsme rodinný a přátelský podnik s finanční podporou investora, který do tohoto krásného projektu šel s námi. Tímto zázemím poskytujeme našim zákazníkům tu nejlepší péči. Pořádáme živá setkání s možností ukázat našim klientům co produkty tianDe umí jak ve zdraví tak v péči o pleť. 

Svobodné podnikání

Uvědomila jsem si, že mám své svobodné podnikání. Chcete-li podnikání z pláže. To vše díky propojení dvou jedinečných životních stylů:

 • Metody J.I.H ® - vědomá práce na sobě, vnitřní růst a vzájemná podpora.
 • TianDe - práce MLM s naprosto svobodnými podmínkami a přístupem firmy. 

Toto propojení je opravdovým podnikáním z pláže - život, který chcete žít - radost, naplnění a finanční zajištění. 

Právě teď rozšiřuji svůj tým, využijte této jedinečné možnosti být úspěšní. Využijte možnost online-světa a pojťe se mnou k prosperitě svou jedinečnou cestou podobně jako já. Ráda se s vámi podělím o své znalosti a zkušenosti. Ve zvájemné spolupráci. 
Těším se na vás.

Proč já a proč tianDe?

Já a moje sny!

TianDe mi přineslo nové finanční možnosti. Mít jako máma na mateřské plat, který jsem měla jako akademický pracovník a posléze i jako učitelka na vysoké škole po několika letech praxe, pro mě bylo obrovským "BODEM ZLOMU". 
Najdenou jsem viděla ty možnosti, které skrze tianDe a jeho systém práce i odměn mám. Navíc mi tianDe umožňuje pracovat tak, jak já chci, bez nátlaku. MÁM SKUTEČNĚ SVOBODNÉ ZAMĚSTNÁNÍ!.

Díky nové finanční prosperitě jsem najednou viděla i všechny mé POTLAČENÉ SNY, které jsem odkládala AŽ NĚKDY...AŽ NĚKDY BUDOU PENÍZE. Uchlákolila jsem sama sebe, že mi to stačí. V tianDe jsem si znovu dovolila chtít vše od života. Plnit si své sny, jezdit na dovolénou, kdy se mi zachce, vzít svou rodinu  kamkoliv a koupit si cokoliv. 

OPRAVDOVÁ PRÁCE SNŮ - ano existuje! Já ji našla a učím se ji krok za krokem a ono to jde.

Přidejte si i vy a splňte si své sny díky finančnímu zázemi od tianDe!!

Já a podpora těla fyzického

Moje původní profese je chemik potravinářské chemie, kosmetologie a biochemie. Po dlouhou dobu jsme se zabývala vlivem energií myšlenek na naše tělo i život. Hledala jsem způsob jak lidem ulevit od bolestí a ukázat jim souvisosti mezi bolestí a zdravím. Velmi ráda hledám nové možnosti a tak jsem do svého života přibrala i tianDe.

Stejným způsobem ke mně přišlo i TianDe. Firma s přírodními produkty pro zdraví a krásu, postavené na tradiční čínské medicíně a novodobých technologiích. Velmi účinné produkty z ekologicky čisté oblasti horní Altaje. Jako chemik vidím do složení produktů a žasnu nad vysokou kvalitou a účinností. Z pohledu terapeuta, cítím sílu účinku na úrovni energetické. Produkty pracují už na úrovni meridiánu a v těle aktivují obnovu na buněčné úrovni. Velmi ráda produkty doporučuji dále. 

Co mi TianDe přináší?

Podnikám už 7 let a ze zkušeností vím, že ON-LINE i ŽIVÝ SVĚT je velmi důležitý. Díky On-line možnostem může být náš růst velmi rychlý a během pár hodin oslovíme víc lidí, než bychom zvládli fyzicky zvládnout. Nejsem typ, který by obcházel domácnosti a nabízel produkty osobní formou.

Nicméně i tak miluji živý svět. Svět, živé, osobní komunikace. Miluji setkání s novými lidmi, nové spolupráce a nové impulzy do života. Proto vím, že i živý svět je důležitý pro naladění se na společnou notu tvoření.

Metoda J.I.H ® je podporou pro vás, aby ten živý osobní svět i ten on-line byl pro vás lehkostí a radostí z tvoření. Metoda J.I.H ® je o vědomém tvoření vlastní reality. Je to nový životní styl myšlení, otevřenosti, komunikace a upřímnosti. Pro mě jsou to základní lidské hodnoty opravdové spolupráce a na tom stavím život i byznys.

On-line svět versus živý svět a metoda J.I.H ®.

S firmou TianDe jsem objevila i řešení mé životní situace. Jako máma na mateřské dovolené a posléze na rodičovském příspěvku jsem hledala nové možnosti přivýdělku a našla jsem TianDe.

TianDe je velmi silná a stabilní firma nabízející vedle normálních provizí ještě další nadstandartní příjmy a bonusy. Díky tomu, že jsem přijala jednoduchost tvoření skrze propojení on-line svět, osobní komunikace a metodu J.I.H ®, jsem dnes v TianDe na pozici Zlaté ředitelky, během asi 12 měsíců. Přitom jsem pracovala max. 4-5 h denně. TianDe se tak stalo mojí firmou, kterou s radostí rozvíjím.

Nabízím spolupráci v TianDe v lehkosti a jednoduchosti. 

Můj tým i způsob naší práce se stabilizoval a já mám opět prostor přijmout do týmu nové lidi. Využijte jedinečnou příležitost být úspěšní.

Ráda vám předám vše potřebné – své zkušenosti i rady.

TianDe je postaveno na MLM (multilevel marketingu). Dříve jsem se MLM bála, zavrhovala jsem jej jako ostatní. Po všech zkušenostech z podnikání i osobního rozvoje vím, že je to práce jako každá jiná. I zde je zapotřebí moje vlastní aktivita jako v každé úspěšném byznyse. Nemějte strach z MLM. MLM je jen opředen mnoha dogmaty a strachy.

Celá práce TianDe podpořená metodou J.I.H ® je jen o několika krocích s využitím jednoduchých nástrojů on-line světa. Vše potřebné vám postupně předám.

Proč zrovna se mnou?

Začátek plný podpory

jako v každé práci a v každém začátku vás povedu krok za krokem. Postupně se naučíte vše, co tato práce vyžaduje.

Podpora trvá 2 měsíce. Setkáme se vždy jednou za týden, buď osobně nebo telefonicky či na Skypu. Podle našich časových možností. 

Podpora pro vaše nováčky

Pro vás jako nováčka nebo pro vaše nováčky je připravena jasný ŠKOLÍCÍ SYSTÉM, kterým procházíte podle svých vlastních možností. Já jako sponzor jsem vám plně k dispozici pro otázky, vedení a podporu. Nejste na této cestě sami.

Jako další podpora jsou pro vás připraveny živé přednášky, webináře, osobní podpora, studijních materiály a podpůrné propagační materiály. To, co naučím vás naučíte pak i vy své nové kolegy. Já i můj tým jsme vám neustále k dispozici.

Setkávání se a sdílení

Náš tým je postaven na čtyřech základních pilířích – komunikace, čestnost, otevřenost a sdílení. 

Setkáváme se na různých menších či větších akcích pro možnost osobní komunikace a vzájemné podpory. On-line svět a práce z počítače je skvělá věc, kterou rádi využíváme pro rychlou komunikaci a práci z domova. Nic však nenahradí i osobní setkání, kde máme možnost osobně sdílet své pocity a vykomunikovat je. Nehrajeme si na konkurenci. Jsme týmový hráči!!

Podpora E-shopu

Pro naše zákazníky a partnery TianDe jsme vytvořili luxusní zázemí prodejny Servisního centra a e-shopu se sídlem v Mostě. Naše Servisní centrum TianDe Most je Certifikovanou prodejnou, která splňuje vysokou kvalitu v péči o zákazníka. K péči o zákazníka patří komunikace, informovanost, dárky a odměny, na které máte nárok.

Neváhejte se na nás obrátit v případě jakéhokoliv dotazu či zájmu o
VIP - ZÁKAZNICKOU KARTU

Pro naše partnery i zákazniky má tianDe i náš eshop připraveno spoustu dárečku, výhodných akcí a bonusů.

CO NABÍZÍM?

 • silné stabilní zázemí firmy TianDe,
 • svou podporu vlastních zkušeností z mého dlouhodobého podnikání,
 • práce z domova,
 • výhoda ON-LINE světa,
 • osobní komunikace,
 • jednoduchost,
 • podpora týmu,
 • semináře a školení,
 • podpůrné materiály,
 • vše co potřebujete znát, vás naučím. Není se čeho bát, naučí se to každý.
 • podpora vašeho sebevědomí a seberozvoje metodou J.I.H ®.
 • život v lehkosti, spolupráci a vzájemné komunikaci.
 • nebudu vám stát za krkem a šlapat po vás. Miluji otevřenost a přátelskou atmosféru a na tom stavím svůj život i byznys.

Firma TianDe 

TianDe je mezinárodní korporace zdraví a krásy. Firma TianDe byla založena v roce 2007 v Altaji, v jednom z nejekologičtějších regionů na planetě, v městě Barnaul.

TianDe je mezinárodní korporace zdraví a krásy. Firma TianDe byla založena v roce 2007 v Altaji, v jednom nejekologičtějších regionů na planetě, v městě Barnaul.

Osobně jsem navštívila Altaj a město Barnaul a posléze i Horní Altaj. Toto místo je fascinující svou energií, čistotou a neuvěřitelnou vstřícností lidí. Vedení firmy z Barnaulu jsou velmi otevření a čestní lidé, jež ctí základní lidské hodnoty

 • čestnost
 • respekt
 • zdraví
 • krása
 • láska

Co TianDe nabízí?

TianDe je zastoupeno v 32 zemích světa 

 • Propracovaný systém školení tzv. Abeceda podnikání – zaškolení do obchodu a dovedností MLM systému.
 • Karmický management – systém školení TianDe se opírá o tibetskou moudrost, jež je v souladu s naší vlastní cestou poznání a rozvoje, jíž je metoda J.I.H ®.
 • Dokonalý sortiment – přírodní produkty pro zdraví, krásu a ekologii. Produkty jsou postaveny na jedinečné kombinaci starobylých receptur a moudrosti čínské medicíny s novodobými technologiemi, jež činí produkty TianDe vysoce účinnými.
 • On-line nástroje – firma TianDe jako jedna z mála MLM firem je otevřená dnešnímu světu on-line možností. Pro svou práci můžeme využít jakékoliv nástroje on-line světa a on-line marketingu.
 • Online Business Center (OBC) - je osobní vklad firmy do možností budovat si svůj byznys na internetu.
 • Možnost založit si vlastní franšízu (obchůdek a e-shop) – jedinečná možnost pro obchodníky a milovníky vlastních firem.
 • Silné a kvalitní lídry, kteří ctí cestu seberozvoje, lidskosti a spolupráce.

 

Mé reálné kroky a úspěchy v TianDe.

 • registrace květen 2016
 • zamilovala jsem si produkty pro zdraví a krásu
 • naučila jsem se systém MLM
 • naučila jsem se on-line systém práce
 • přijala jsem jednoduchost života metodou J.I.H ® a tuto jednoduchost jsem vložila do kroků v TianDe
 • TianDe a metoda J.I.H ® funguje skvěle

Získala jsem post grand ředitelky TianDe v ČR.

Tento post jsem dosáhla za 8 měsíců práce v MLM při mateřské dovolené.

Ocenění za práci v MLM při mateřské dovolené

Nikdy bych nevěřila, že mne v mateřství někdo ocení. Miluji tvoření a tvořit něco co mě baví a přináší finanční hojnost mi dělá radost. Nikdy jsem proto neočekávala, že bych někdy byla za to oceněna. V TianDe si však cenní každého úsilí a proto byli letos na oslavách 10. narozenin TianDe vyhlašovány úspěšné maminky v podnikání ("Business and Maternity").

Co mi pomohlo k úspěchu?

Nebyl to zázrak, ani štěstí. Byla to především vize a jasný cíl. A pak jasné kroky, co mám dělat. Uvědomila jsem si jednu věc, že jestliže chci uspět potřebuji se pro to rozhodnout a vydržet v tom jít neustále k cíli. 

 • pravidelnost
 • vytrvalost
 • cíl
 • podpora z vedení
 • týmová práce

To vše mě přivedlo krok za krokem k cíli a k úspěchu.

Co očekávám od vás?

 • otevřenost,
 • komunikaci,
 • aktivitu
 • spolupráci na přátelské rovině.

Nečekejte o de mne, že vám budu stát za krkem a nutit vás do práce. Miluji otevřenou komunikaci, kde komunikují obě strany otevřeně o svých pocitech a potřebách. Pokud nekomunikujete neberu na sebe zodpovědnost za váš neúspěch. Věřím ve vzájemnou spolupráci a podporu.

Těším se na vzájemnou spolupráci a velmi ráda vám předám vše co umím. 

Vydejte se na společnou cestu úspěchu a hojnosti!

Můj tým se rozrostl a já se potřebovala nějaký čas svému týmu plně věnovat a předat vše co umím. Proto jsem nějakou dobu nepřijímala nové členy.

Nyní opět čas, kdy přijímám nové lidi do týmu. Věřím, že si máme co předat a věřím, že si cestu užijeme.

TianDe je velmi štědrá firma a na rok 2017 vyhlásila nový FINANČNÍ PLÁN (Finanční plán JEV – Jednoduchý Efektivní a Výdělečný") jako další bonusové odměny ke stabilním odměnám, které normálně měsíčně vyplácí. 

Připravte si tyto údaje:

 • jméno a příjmení
 • datum narození
 • e-mail
 • telefon
 • doručovací adresu

Napište mi na e-mail: mokra@centrum-obnovy.cz