Škola pro budoucí terapeuty metodou J.I.H®


Metoda J.I.H má registrovanou ochrannou známku :o)

V květnu 2015 jsme úspěšně podali žádost na registraci ochranné známky pro naši metodu J.I.H ®. Následovalo dlouhé období nekonečného čekání :o). Naše čekání se vyplatilo. 30. 3. 2016 přišlo "Osvědčení o zápisu ochranné známky metody J.I.H ®. Tento, pro nás, tak významný dokument přišel obyčejnou poštou v papírové obálce a ze schránky div nevypadl, jak jeho větší polovina visela ze schránky :o). Ne pro všechny byl tento dokument tak důležitý! :o)

Jsme velmi vděčné za tento významný bod v našich soukromých dějinách. Naše dlouholetá práce tak získává ten správný punc a my máme upřímnou radost.

Co je metoda J.I.H ® a jak vznikla?

 • Terapeutická metoda J.I.H ®  = Jasné Informace Hned emočním naciťováním.  

Metoda J.I.H vznikla propojením zkušeností tří žen, Jarka Matušková, Irenka  Brejchová a Hanka Mokrá. Každá z nás si prošla svými zkušenostmi, vlastním duchovním vývojem a měla svou vlastní techniku pro svůj rozvoj. Já jsem prošla tříletým výcvikem v kraniosakrální biodynamice pod švýcarským institutem "International Institut for craniosacral Balancing". Jaruška prošla kurzem SRT - schopnost pracovat s minulými životy a rozklíčovávat průběhové souvislosti. Irenka získala znalosti a dovednosti díky Kineziologii One Brain.

Nejdříve jsem se setkala s Jaruškou v roce 2010. Přišla jsem k ní na terapii. Už při tomto prvním setkání jsme věděli, že jsme si velmi blízké a když mi Jaruška nabídla spolupráci v čerstvě založeném Centru obnovy životní harmonie, bez váhání jsem nabídku přijala. Od našeho prvního setkání uběhlo již 6 let a naše přátelství a spolupráce se stále rozvíjí a prohlubuje.

V roce 2014 jsem se seznámila s Irenkou, která začala chodit k Jarušce do Školy života I. Irenka se plynule zapojila do již zaběhnuté spolupráce a dnes je naší nedílnou součástí, naší kamarádkou a kolegyní.

Propojily jsme naše zkušenosti z vlastní dlouholeté terapeutické praxe a byly jedna druhé podporou při řešení vlastních životních nepohodlí. Na základě naší vzájemné každodenní komunikaci a potřebě hledat a porozumět daným nepohodlím vznikla naše jedinečná metoda J.I.H ®.

Metoda J.I.H ® se stala pilířem našeho života i všech našich projektů. Každá z nás má své vlastní projekty, každá z nás si zachovala svou vlastní jedinečnost.

Kdo vás provede výukou metody J.I.H ®?

Hanka Mokrá

Autorka projektů: Cvičení přirozeností těla a mysli (CPT-M), Výuka lektorů CPT-M, Pastelkou k pohodě, Profesionální logo. Projekty jsou založeny na metodě J.I.H ®

On-line kurzu: Cvičení CPT-M

Grand ředitelka TianDe ČR.

Jarka Matušková

Zakladatelka Centra obnovy životní harmonie, s.r.o.

Autorka projektů: Škola života - škola lidství a hojnosti, Automatická kresba diagnostická, Kreslení pravou a levou mozkovou hemisférou metodou J.I.H®, Andělské a Archandělské učení I. a II.,Vědomé tvoření vlastní reality, Jak si splnit své sny, Uzdravujme firmu, Plán úspěchu!Super 2016, Cool Business

On-line kurzů: Jak mít peníze, Život podle mého gusta, Live Academy

Perlová ředitelka TianDe ČR.

Škola pro budoucí terapeuty má za sebou dva ročníky.

 1. 2015 - 2016    proběhl první ročník školy terapeutů metody J.I.H ®.
 2. 2016 - 2017    probíhá druhý ročník školy terapeutů metody J.I.H ®.

Metoda J.I.H ® tak získala 14 nových terapeutů v roce 2016, jejich jména a zkušenosti naleznete na stránkách metody J.I.H ®.
V roce 2017 prochází řádným výcvikem 11 terapeutů metody J.I.H ®. Svůj výcvik dokončí v červenci 2017.

Všichni budoucí terapeuti byli postupně vedení k poznání sebe, své jedinečnosti a své hodnotě. Učili se sebou cítit, vnímat a pojmenovávat pocity, omezení, nepohodlí a také tato nepohodlí odstranit. V průběhu celého roku se obnovovala jejich prosperita ve všech oblastech života - ve zdraví, ve vztazích, v pracovních oblastech, v penězích, ve vlastním tvoření a sebevyjádření atd.

Jedině skrze vlastní zkušenosti odžitého jsou nyní schopni pomoci druhým ve všech oblastech života na terapeutické úrovni.

 

Jak výukový rok metody J.I.H vypadá a jak probíhá?

Výuka metody J.I.H® je rozdělena do čtyř bloků po čtyřech dnech. Každý čtyřden je veden k jednomu z těchto témat: Tělo, mysl, duše, celek. Tyto bloky jsou koncipovány vždy jednou za tři měsíce a jsou doplněny čtyřmi Workshopy na daná témata. Jako podpora pro možnost komunikace je vytvořena skupina v aplikaci Messenger.

K výukové cestě patří následující povinnosti:

 • 8 terapií u lektorek.
 • 30 terapií sami mezi sebou navzájem.

V mezidobí jsou zadávány úkoly pro pochopení získaných dovedností se zaměřením na na témata výuky. 

Zapomeňte, že jste na to sami!!

Skupina je vedena k vzájemné komunikaci, podpoře a sdílení.  Učíme vás být otevření, bez potřeb rivality a izolace. Dbáme na to, abyste byly skutečně sami sebou, podporujeme váš osobitý projev.

Ani my před vámi nic neskrýváme a na nic si nehrajeme. Nejsme pro vás mistrem nebo guruem. Jsme vašimi kolegy na cestě poznání. Své vědomostí, poznání předáváme skrze vlastní odžité situace. S naší podporou máte možnost komunikovat také s lidmi, kteří se již terapeuty metody J.I.H®, již stali a získat tak ještě další možné zkušenosti navíc.

Co získáte absolvováním jednoletého kurzu pro budoucí terapeuty?

Získáte především sami sebe ve své hodnotě a jistotě. Získáte znalosti v oblasti života a energií, naučíte se vnímat jemné nuance pocitů a budete umět pracovat a pomáhat v energiích na stabilním základu pravdy a lásky.

Vše, co umíme vám předáme pro vaše další pochopení a rozvoj.

 

Získáte certifikát metody J.I.H®

Prezentaci na stránkách metodajih.cz

Možnost založit si svou frenčízu Centra obnovy životní harmonie, s.r.o., 
která bude uvedena na našich stránkách centrum-obnovy.cz

Co metoda J.I.H umí a jaké má praktické uplatnění?

Neexistuje oblast života, ve které není možno využít tuto metodu. Máme obrovské zkušenosti v oblasti zdraví, vztahů, seberozvoji, v pracovní oblasti, v obnovení prosperity. 

Pomoc je obrovsky rychlá a účinná, aplikovatelná v osobním setkání i v pomoci na dálku díky telefonu a internetu. Je možné pomoci i skrze žádost druhé osoby za předpokladu, že jsou nějak provázány vztahem. Dětem pomáháme skrze rodiče, prarodičům skrze děti. 

Urovnání vztahů na pracovišti,  při pracovníh jednání,  při soudních sporech. Vše se ladí do pravdy a lásky a pro nejvyšší prosperitu všech účastníků.

Zkušenosti terapeutů, kteří prošli ročním kurzem metody J.I.H®.

Během studia Terapeutů jsem pochopila a uvědomila si, že stále posouvám hranice. Zpočátku jsem byla přesvědčená, že to co umí Jaruška a Hanička je pro mě nedostupné. Přitom opak byl pravdou, každým dnem a týdnem jsem zjišťovala, že žiju svůj život ve stále větší lehkosti. Zvládám tolik věcí, které jsem vždycky chtěla dělat, ale prostě na ně nebyl čas. Tvořím a to v lehkosti a vznikají opravdu nádherné věci. Děkuji za šanci a příležitost žít, tvořit a pomáhat těm co chtějí vylézt z vlastní ulity.

Ing. Simona Vrabcová

Metoda JIH je pro mě užasnou možností změnit vše co je v živote nefunkční, pokažené, bolestivé a nepotřebné. Je to způsob jak změnit svůj pohled na celý život, názory a dění kolem nás a žít vysněný život. Je to jako znovu se narodit a žít život plný hojnosti, radosti a lásky. A nejkrásnější na ní je, že je skutečně pro každého z nás 🙂

Kateřina Guthová

Úvodní terapeutické setkání 

 

Chceme vás poznat a chceme, abyste poznali vy nás, proto jsme pro vás připravily

Workshop na téma

Metoda J.I.H® pro budoucí terapeuty

 Termín I.

23.7.2017 od 10.00 do 13.00

Termín II.

19.8.2017 od 10.00 do 13.00

 

Cena workshopu je 2000,-Kč 

Uvidíme se na adrese:

Centrum obnovy životní harmonie, s.r.o.

Evropská 94

Praha 6

 

Cena je určena naší schopností u všech účastníků obnovit

jejich energii do prosperity a hojnosti! 

Naše roční cesta je postavena na smluvních podmínkách,

které získáte při prvním čtyřdnu.

Vše je podloženo právní smlouvou a zaštítěno

Centrem obnovy životní harmonie, s.r.o.

Kurz skupina 1 

Termíny

Čtyřdnů:

 • 14. 9. - 17. 9. 2017
 • 30. 11. - 3. 12. 2017
 • 1. 3. - 4. 3. 2018
 • 24. 5. - 27. 5. 2018

Workshopů:

 • 4. 11. 2017
 • 10. 2. 2018
 • 28. 4. 2018
 • 14. 7. 2018

Závěrečné předání certifikátu:

 • 25. 8. 2018

Kurz skupina 2

Termíny

Čtyřdnů:

 • 5. 10. - 8. 10. 2017
 • 11. 1. - 14. 1. 2018
 • 5. 4. - 8. 4. 2018
 • 14. 6. - 17. 6. 2018

Workshopů:

 • 5. 11. 2017
 • 11. 2. 2018
 • 29. 4. 2018
 • 15. 7. 2018

Závěrečné předání certifikátu:

 • 25. 8. 2018

Předáme vám veškeré naše zkušenosti, znalosti, které jsou naší součástí a které používáme ve své vlastní praxi a svém vlastním životě. Nic netajíme, předáváme CELEK!

Cenové rozložení kurzu.

Tento roční kurz je cenově rozvržen následovně:

 • Záloha na vstup do kurzu: 7.000,-Kč
 • První čtyřden kurzu: 7.000,-Kč
 • Každý další čtyřden: 14.000,-Kč
 • Workshop: 2.000,-Kč
 • Terapie u lektorky: 1.500,-
 • Závěrečný den: 2.000,-Kč

Vyhrazujeme si právo vyhlásit aktuální workshop podle potřeb skupiny a potřeby předat aktuálně nové zkušenosti a to v cenové relaci ceny uvedené výše.

Chci kurz termín 1
Chci kurz termín 2