* * *

Cvičení přirozeností těla a mysli metodou J.I.H®

Tento autorský projekt vznikl v roce © 2012.

Vznikl jako potřeba žít kvalitní život bez bolestí, v plné vitalitě a pohyblivosti v každém věku života. Ve cvičení CPT-M se odráží různé principy a metody, kterými jsem za roky poznávání sebe prošla. CPT-M využívá principy kraniosakrální biodynamiky, prvky jógy, posilování a uvolňování těla díky poznání principů SM-systému. Celý koncept cvičení zastřešuje metoda J.I.H®, která cvičení umožňuje poskytovat rychlou a hlubokou úlevu, a umožňuje zbavit se omezení jednou pro vždy.

Od roku 2016 tento projekt získal své první lektory cvičení a do dnešního dne má již 17 lektorů.
V roce 2019 dostává cvičení CPT-M nový rozměr.

Postavila jsem cvičení CPT-M jako online kurz. 

Je běžné cvičit online, ale není úplně běžné využívat při online kurzech cvičení navíc práci s energiemi, o které se toto cvičení opírá a je jeho hlavní dominantou. Proto je toto cvičení tak úlevné a má velmi rychlé výsledky.

Cvičení CPT-M jako online kurz

Cvičení přirozeností těla a mysli vzniklo v roce 2012. V té době fungovalo výhradně jako běžné cvičení - několikrát týdně, na hodinu. Jenomže týden má jen 5 dní, den jen 24 hodin a já se ocitla v časovém presu a pocitu, že nemohu během tak omezeného času předat svým klientům vše, co umím. 

Trvalo ještě několik let, než ve mně dozrála myšlenka udělat cvičení formou online kurzu. Se vším, co k tomu patří. Nechtěla jsem cvičení na online kurzu "jen odcvičit", chtěla jsem předat i své vědomosti o zdraví. Tak málo lidí ví, co je skutečně zdraví, jak se projevuje a jak jej lze obnovit. Celý koncept ve mně zrál další 4 roky.

Online cvičení přirozeností těla a mysli CPT-M vzniklo v únoru 2019.

Jak on-line kurz CPT-M funguje

Celý projekt je postaven na rychlé obnově těla fyzického a zahrnuje základní principy zdraví:

  • 1
    Obnovení životní energie a seberegulačních procesů v těle.
  • 2
    Naučit se vnímat a cítit potřeby svého těla a následovat je.
  • 3
    Znát zákonitosti energií a základní fyziologické procesy v těle.

To vše a mnohem více se naučí každý, pod vedením zkušené autorky a lektorky cvičení CPT-M a spoluautorky a životní koučky metody JIH®.