.

 

Miluji život a jeho souvislosti

 Jsem maminkou a ženou, která miluje život a jeho souvisloti.

Od malička jsem se zamilovala do souvislostí těla fyzického. Vždy mě zajímalo vše co souvisí se zdravím, co z draví udržuje, podporuje a rozvíjí ať kuž na fyzické nebo duchovní úrovni.

Jsem i profesionál ve svém oboru

  • 1
    Jsem autorkou metody JIH® spolu s Jaruškou Matuškovou.
    - Metoda JIH®️ je metoda osobního rozvoje 21.století. Od Roku 2021 zaštiťuje metodu JIH ®️ Jarka Matušková a udává jí směr.
  • 2
    Jsem autorkou a lektorkou "Cvičení přirozeností těla a mysli" CPT-M
    - Cvičení CPT-M je cvičení, které vzniklo v roce 2012. Cvičení, které respektuje vás a vaši energii. Učí vás vnímat a cítit sebe a naslouchat svému tělu.

Vždy milovala hledat souvislosti zdraví v celé jeho komplexnosti a . Věděla jsem, že řešit pouze fyzické nebo psychické náležitosti nikdy nebude tak efektivní, jako dívat se na člověka jako na celek. Po dlouhém životním bádání, o kterém si můžete přečíst v mém E-booku "Můj profesní život a moje vášeň", jsem zjistila, že mojí touhou a mým hnacím motorem při sebevzdělávání, je poskytnout lidem celistvý pohled nejen na jejich zdraví, ale život, jako takový a vést je k prosperitě, které mohou díky mému vedení a vlastnímu úsilí dosáhnout.

hanka_mokra

E-Book "Můj profesní život a moje vášeň".

Dočtete se, jak se moje profese formovala pod vlivem změn, pro které jsem se rozhodovala. Nikdy jsem nevěděla, do čeho jdu, ale vždy se ukázalo a ukazuje, že naslouchat svým pocitům, snům a vizím je to nejlepší, co mně potkalo.