Hanka Mokrá

"Miluji život ve všech jeho podobách".

Jsem máma, kamarádka i partnerka

Možná to tak na první pohled nevypadá, ale i když miluji svoji práci, rodina je pro mne velmi důležitá. Naučila jsem se dát na první místo sebe, neobětovat se, nezachraňovat a přesto žít vztahy v důvěře a otevřené komunikaci.

V roce 2018 jsem se rozhodla, po 8 letech manželství, odejít od svého muže. Velmi si vážím společných let, díky kterým mám skvělého kluka Kubíka. 
Rok  2018 byl pro mne zlomový rokem pro mnohá rozhodnutí a především žít život za sebe a pro sebe. Nyní mám novou rodinu. S novým partnerem mi přišla do života i další krásná duše, jeho dcerka. Jsem šťastná za všechna svá rozhodnutí a změny. 

"Miluji rodinný život."
"Miluji změny, jsou to neskutečné výzvy, které mne posouvají."

Moji rodinu tvoří už přes 8 let také kamarádky a kolegyně Jarka Matušková a Irenka Marek Brejchová a jejich rodiny. Naše přatelství přesáhlo veškerá omezení a stalo se rodinou. Jsem vděčná za veškerou otevřenost a vzájemnou důvěru, kterou jsme mezi sebou dokázaly vytvořit.
Jsme spolu propojené i profesně, proto si troufám říci, že tvoříme i tzv. "rodinnou firmu" a učíme se čelit všem výzvám, které s sebou podobný rodinný podnik přináší.

"Život je prostě jízda."

Jsem i profesionál ve svém oboru

  • 1
    Jsem spoluautorka a životní koučka metody J.I.H®
  • 2
    Autorka a lektorka "Cvičení přirozeností těla a mysli" CPT-M metodou J.I.H®
  • 3
    Lektorka zdravého životního stylu metodou J.I.H®

Vždy jsem prahla po poznání těla fyzického a po procesech zdraví v celém jeho komplexním pojetí. Věděla jsem, že řešit pouze fyzické nebo psychické náležitosti nikdy nebude tak efektivní, jako dívat se na člověka jako na celek. Po dlouhém životním bádání, o kterém si můžete přečíst v mém E-booku "Můj profesní život a moje vášeň", jsem zjistila, že mojí touhou a mým hnacím motorem při sebevzdělávání, je poskytnout lidem celistvý pohled nejen na jejich zdraví, ale život jako takový a vést je k prosperitě, které mohou díky mému vedení a vlastnímu úsilí dosáhnout.

hanka_mokra

E-Book "Můj profesní život a moje vášeň".

Dočtete se, jak se moje profese formovala pod vlivem změn, pro které jsem se rozhodovala. Nikdy jsem nevěděla, do čeho jdu, ale vždy se ukázalo a ukazuje, že naslouchat svým pocitům, snům a vizím je to nejlepší, co mně potkalo.