..

Andělské a archandělské učení I a II

metodou JIH®

Autorský projekt: Jarka Matušková, © 2010

Lektorka: Hanka Mokrá, PhD., BCST.

Toužíte žít krásný život láskou k sobě?
Pak je Andělské a archandělské učení I a II právě pro vás.

Víc o tomto učení si přečtěte v mém E-booku.

Nechte se při čtení hýčkat něžnými energiemi andělů.

Jak Andělské učení vzniklo?

Andělské a archandělské učení I a II vzniklo přímým stažením informací.

Takto je předáváno dohromady 20 andělů ve dvou návazných kurzech. Na prvním kurzu učení je předáno 11 andělů, na druhém kurzu 9 andělů.

Když tímto učením projdete, zažijete obrozující, láskyplný a něžný pocit získat takové dary, takové bohatství, tolik lásky a podpory v jeden okamžik.

 

Andělské a archandělské učení I a II vždy bylo a je o uvolnění všech nepohodlí a omezení v životě člověka a navrácení vlastní hodnoty, vlastní podstaty a schopnosti vnímání a cítění sebe.

Andělské učení dnes

Od vzniku tohoto úžasného projektu uběhlo 6 let a já se pohroužila do skript, která k andělskému a archandělskému učení mám, a znovu  doslova žasnu.

Vnímám nadčasovost textu, který vznikl již před 6 lety. Za ten čas jsme s Jaruškou Matuškovou a Irenkou Brejchovou (mými kolegyněmi) prošly mnohá pochopení. Na základě našeho hledání a žití vznikla naprosto jedinečná metoda pomoci sobě i ostatním, jež se nazývá METODA J.I.H.®  

Andělské učení a Metoda J.I.H ®

Dnes se Andělské a archandělské učení I a II opírá o sílu jedinečné Metody J.I.H®. Tato metoda je velmi rychlou pomocí pro ty, kteří hledají nejen úlevu, ale především řešení náročných životních situací. Metoda J.I.H® je o pojmenovávání nepohodlných, opakujících se situací v životě, a jejich narovnání do přirozeného souladu vás samotných. Metoda J.I.H® učí vnímat a cítit pro možnost volby, co ve svém životě chcete a co již ne. Tím však její účast nekončí. Metoda má mnohem větší možnosti a dopad. Učí zacházet se svou vlastní energií, se svou silou a uměním vědomě žít. Metoda J.I.H® vás vrací zpátky do hry. Do schopnosti rozhodovat se a převzít zodpovědnost za své rozhodování. V neposlední řadě učí pracovat s emocemi a postoji strachu v celé linii času.

Andělské učení vás překvapí svou jednoduchostí informací, silou energií a aktivní hybnou silou, která mění váš život, ruku v ruce s vašimi rozhodnutími.

Meoda J.I.H® proto velmi významně pozvedá dopad Andělského a archandělského učení oproti jiným učením andělským. Metoda J.I.H® a Andělské učení  vám dá obrovský vhled do situací, které žijete a z jakéhokoliv důvodu se vám je nedaří rozklíčovat nebo zastavit jejich devastující dopad.

Nejde tedy jen o předání darů andělských a archandělských, jde o mnohem víc.

 

Je to, jako byste duchovní svět propojili s hmotným světem a sladili je dohromady v jeden fungující celek.

To se děje díky metodě J.I.H® v lehkosti v průběhu obou kurzů.

Co andělským učením získáte?

1. Skripta ke kurzům I a II

Ke každému kurzu náleží skripta se všemi anděly, které vám budou předány během těchto dvou kurzů. K jednotlivým andělům, jejich vlastnostem a energiím se tak můžete kdykoliv vrátit a připomenout si je.

  • sebe, svoji sílu rozhodnutí a vizi pro svů život
  • naučíte se  přijmout možnost, že nemusí být na život sami
  • zjistíte, že i vám může být pomoženo skrze energii andělů
  • začnete si uvědomovat, že nemusíte spoléhat jen na energii zvenčí, na to, co přijde, ale že již veškeré energie pochopení  a tvoření máte v sobě a jen se je učíte použít
  • naučíte se vědomě tvořit svou vlastní realitu - stát se pánem svého království
  • získáte důvěru ve své schopnosti komunikovat s jemnohmotnou energii andělů a archandělů

Takový dosah toto učení má.

Umožňuje přijmout pomoc do svého života a začít vědomě tvořit svou vlastní realitu
ve spolupráci s anděly a Metodou J.I.H. ®

Slova lektorky andělského učení

Jsem přesvědčená, že andělské energie do našeho světa prostě patří. Ať jste na začátku poznání, nebo už na sobě pracujete, vždy jsou tyto energie k dispozici se svou silou, pravdou a láskou. 

Já sama vnímala andělské energie na počátku hledání sebe jinak než dnes. Jde pořád o energie, ale díky andělům jsou nám lidem uchopitelnější tím, že mají nějaký tvar a můžeme s nimi komunikovat. Většina z nás se ani nebojí s těmito láskyplnými bytostmi bavit, svěřovat se jim nebo prosit o pomoc. 

Když jsem od své kamarádky Jarky Matuškové dostala možnost projít Andělským a archandělským učením I a II, byla jsem velmi ráda. Milovala jsem tyto krásné energie. Netušila jsem jak velkou sílu a hloubku toto učení má, jak jasné a konkrétní informace získám. Můj život získal klid, lásku a řád. Najednou jsem věděla, že andělé jsou neoddělitelně spojeni a pomáhají, aniž bych je musela neustále žádat.

Po asi 6 letech spolupráce s mými kolegyněmi a kamarádkami vznikla na naší cestě poznáním účinná metoda pro osobní rozvoj, Metoda JIH®. Když jsem se po této době dívala na Andělské a archandělské učení novýma očima svého poznání, došlo mi, jak nadčasové toto učení je. Vzniklo přímým stažením informací skrze Jarušku Matuškovou a já vnímám, jak v každé větě je obrovská hloubka moudrosti, ať už v anděly věříte, nebo ne. 

Beru toto učení jako obrovskou možnost předávat lidem poznání sebe, vědomí, že nejsou na život sami, že láska k sobě je možná a úleva v životě není nemožná.

Miluji toto učení, a aby se mohlo šířit, rozhodla jsem se dát tento krásný kurz do podoby online kurzu. Tak si moje slova, vedení, poznání můžete pouštět i ze záznamu, a být tak součástí energií přítomných na kurzu vždy, když budete mít potřebu se obohatit, podpořit a zažít tu energii znovu a znovu a znovu...

Termíny

Andělské učení 

živé setkání

17. srpna 2019,
10 - 16 hodin

Cena: 1500,- Kč
do 30. dubna 
Cena: 1200.-Kč

Kde kurzy probíhají?

Servisní centrum tianDe Ústí nad Labem
-seminární místnost-
(centrum se nachází v objektu OC Sever, 1.patro)

Mírové náměstí 103/27