MOJE CESTA NA BALI

MOJE CESTA NA BALI, KTERÁ ZAČALA ROZHODNUTÍM 1.7.2018 🏝

K realizaci záměru bylo potřeba hodně trpělivosti, vnitřní síly a odhodlání, ustání se před různými omezeními a rozhodně to nevzdat.

 

Trvalo to 3 měsíce.

Já i můj syn KUBA, jsme….na Bali

 

🥰SPLNIT SI MŮŽEME KAŽDÝ SEN

Rozhodnutí, které se mnou udělali i mí přátelé Ivan Matuška s Jaruškou, Honza Marek se ženou Irenkou a synem Kryštůfkem a které nedokázal nikdo zpochybnit, nebo najít důvod, proč by to nebylo možné. Žít na místě, kde vás vše v energiích objímá, na místě, kde můžete objevovat nové, překonávat sami sebe  poznáváním nového světa, nové kultury, nové řeči. Celkově velká výzva rozbourat staré zaběhané struktury toho, jak funguje můj život. V České republice už to „máme zmáklý“, víme jak funguje doprava, jak funguje škola a školka pro děti, jak fungovat v práci, jak si vydělávat peníze, jak se seznamovat.

Neměla jsem osobní ambice žít na Bali   Když zazněla otázka: „A co se odstěhovat na Bali?“ vnímala jsem, že je to jasný cíl  i že nás čeká velká CESTA.

Před rokem jsem se rozhodla odejít od manžela a žít se synem sama a postarat se o nás dva se vším všudy. Rozhodnutím odjet na Bali se tato výzva navýšila 

 

ZJISTILA JSEM, ŽE:

📍 Komunikace s bývalým partnerem, která byla po rozchodu na bodu nula, najednou zintenzivnila o 1000%

📍 I když komunikace nebyla s bývalým partnerem nijak příjemná, podařilo se rozpohybovat komunikaci  jako takovou. To samo o osobě je velký úspěch (na průběh komunikace se mně raději neptejte

📍 Připustila jsem, že i jako máma samoživitelka dokážu za touto výzvou stát, i když se loudí strach z peněz.

📍 Dokázala jsem se za sebe postavit i v tom, že jsem našla další možnosti, jak zefektivnit svou práci a o to víc pracovat on-line a díky tomu žít kdekoliv.

📍 Překonala jsem předsudky ostatních lidí, že si to nemůžu dovolit, že bych měla být rozumná, zodpovědná.

 

🤔 UVĚDOMILA JSEM SI, ŽE JSEM OPRAVDU SILNÁ ŽENA A MILUJI SVOU PRÁCI…🤓

 

Miluji METODU JIH®, metoda JIH je o změně myšlení a přístupu k životu láskou a pravdou k sobě. Metodu JIH jsme daly dohromady dvě ženy. Tento přístup k životu mě dělá šťastnou bez ohledu na to,  co si o mě myslí ostatní. Dává mi svobodu při rozhodování se sama za sebe a podporuje mě v následných krocích.

Už dávno nejsem bezohledná, necitelná a nadřazená. Naučila jsem se chtít od sebe to nejlepší a nespokojovat se s málem.

Svět „rozumu“, který jsme tu my lidé jako lidstvo vytvořili se opírá o energii strachu. Metodou JIH jsme se naučili neopírat se o rozum a o strach, ale o důvěru a absolutní jistotu v rozhodnutí, že dojdeme ke kýženého výsledku. Pokud netuším, jak se  nové má stát, vím a věřím, že dokážu řešit všechno, co bude potřebné.

V PRAVDĚ A LÁSCE vím, že nepotřebuji vše dopředu vymyslet, vím, že dokážu reagovat na PŘÍTOMNOST

To je absolutní JEDNODUCHOST A NEMOMEZENOST ŽIVOTA 

🙏 JSEM VDĚČNÁ….❤️💗

📍 Jsem velmi vděčná sobě, že jsem se na tuto cestu vydala.

📍 Jsem vděčná, že jsem zase o kus překonala sama sebe, svá omezení, své předsudky vůči sobě a ostatním.

📍 Přestala jsem názory jiných lidí brát osobně.

📍 Otevřela jsem se i těm názorů, které nebyly úplně příjemné a dokázala jim čelit s uvědoměním, že i toto je názor a já jej buď můžu akceptovat a přijmout za svůj, nebo se rozhodnout, že mám jiný názor, a že ani jeden názor není špatně.

📍 Za mé přátelé, kteří mi byli neskutečnou oporou a za jejich obrovskou otevřenost, neomezenost a nalézání nových řešení, nebo za naslouchání Za pomoc při řešení jednotlivých kroků

 

S HRDOSTÍ I POKOROU MŮŽU ŘÍCI, ŽE JSEM NA SEBE PATŘIČNĚ HRDÁ, ŽE JSEM TUTO CESTU DALA.

 

Současně vím, že tato cesta nekončí  ale otevírá dveře něčemu dalšímu, něčemu mnohem většímu, co si zatím ani moje mysl nedokáže představit. Jediné, co teď můžu dělat je užívat si TEĎ to, co mám a ladit se na další, hlubší a širší neomezenost života

 

JSEM VDĚČNÁ, ŽE I MŮJ SYN SI TEĎ MŮŽE UŽÍT SPOLEČNÝ ČAS V TÉTO NEJKRÁSNĚJŠÍ VEZRI ŽIVOTA

 

To co přijde bude zase další krásné dobrodružství 
Láskou k životu
Hanka