fbpx

VÝZVA CPT-M pro milovníky pohybu, nových věcí a NĚCO ZDARMA PRO VÁS

Miluji život, život je prostě krásný a tak si ho pojďme užít.

Dávám do života úžasný projekt a vy můžete být při tom, zúčastnit se jej a současně jej i podpořit.

Proto, kdo milujete nové věci, dobrodružství z neznámých cest, a nebo milujete DÁREČKY,

vítejte…MÁM PRO VÁS NĚCO JEDINEČNÉHO. :o))

 

Milí přátelé,

Vytvořila jsem jedinečné cvičení pro posílení a obnovení nejen těla „Cvičení přirozeností těla mysli (CPT-M)“

Cvičení CPT-M je projekt, který funguje již tři roky. Během tohoto času přinesl úlevu, uvolnění a posílení mnoha lidem. Abych toto jedinečné cvičení zpřístupnila více lidem, rozhodla jsem se pro následující kroky.

 

KROK 1

CHYSTÁM ON-LINE KURZ CVIČENÍ CPT-M

Připravuji pro vás jedinečnou formu cvičení, která se opírá o metodu JIH® a která umožnuje docílit obrovského rozsahu pohybu bez potřeby se drilovat, jít přes moc a dokonce chodit např. do posilovny.

 

Mám pro vás dárek, zlomek z vás má možnost se zúčastnit tohoto cvičení pod mým vedením, kdy se vám otevřou nové možnosti vnímání a své tělo začnete vnímat jako svého nejlepšího průvodce a kamaráda. Jen zlomek z vás pod mým vedením získá zcela zdarma, v čase se mnou to nejlepší, co nabízím.

Ti, co přijdou, získají navíc on-line kurz jako bonus zcela zdarma, výměnou za zpětnou vazbu a svolení k vytvoření video záznamu.

Jak se můžete zúčastnit a získat tyto skvělé BONUSY?

Vše najdete v  KROKU 2 :o))

 

KROK 2

VYPISUJI VÝZVU CPT-M

Vypisuji VÝZVU pro ty z vás, kteří si se mnou chtějí zacvičit a současně mi pomoci natočit potřebná videa a jiné výstupy pro můj projekt CPT-M.

Nabízím vám možnost vyzkoušet toto zcela jedinečné a nové cvičení CPT-M, obnovit své tělo, zbavit se starých bolestí a postojů v těle a získat tak nový zdravý pohled a postoj do nových dnů.

 

  • VÝZVA JE ZCELA ZDARMA

 

Budu se vám věnovat 5 hodin v průběhu jednoho dne. Během tohoto dne vás naučím nové cvičení CPT-M, předám vám veškeré zkušenosti, TIPY A TRIKY pro práci s tělem fyzickým, a mnohem víc.

Co vše získáte na naší společné cestě? …čtěte ZDE.

 

To vše výměnou za možnost si naše společné setkání a společnou práci nafotit, natočit na video či získat od vás zpětnou vazbu.

FÉROVÁ NABÍDKA, ŽE?